בדיקת חובות בהוצאה לפועל
  

הבנק פנה אליכם עם עיקול בחשבון? נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל? דבר ראשון שיש לעשות הוא לבצע בדיקת חובות בהוצאה לפועל. את הבדיקה הראשונית ניתן לבצע מול רשות האכיפה אך את הטיפול בתיק שלכם מומלץ לעשות בליווי משפטי של עורך דין. עיקול בחשבון או חוב בהוצאה לפעול שלא טופל, יכול להוות בעיה כלכלית ממדרגה ראשונה עבור כל אחד. לא פעם, בעלי חוב לא מטפלים בתיק הוצאה לפועל גם אם זה בסכומים קטנים בתקווה שהחוב יעלם מעצמו. אך למעשה, ככל שממתינים במשך תקופה של מספר חודשים או שנים, החוב יכול רק לגדול ולהקשות את האפשרות לסגירת התיק. 
 

בדיקת חוב בהוצאה לפועל וטיפול בתיק

 
אם גיליתם שיש לכם חוב וביצעתם בדיקת חוב בהוצאה לפועל, גם אם התיק שלכם נפתח לפני מספר שנים, זה הזמן לטפל בתיק בצורה מקצועית ולהתחיל בתהליך הבירוקרטי מול רשות האכיפה והגבייה במטרה חשובה אחת - לסגור את התיק שלכם לאלתר! 
 

התנהלות מול הוצאה לפועל עם ליווי משפטי

 
הדרך המומלצת להתמודד עם תיק הוצאה לפועל שלא נסגר, היא באמצעות ליווי וייעוץ משפטי של משרד עורכי דין, העוסק בתחום המשפט האזרחי. התנהלות מול הוצאה לפועל היא עניין בירוקרטי מורכב הדורש ידע וניסיון מול אחד הגופים הקשוחים של מדינת ישראל. 
 

הפחתת החוב או ביטולו באמצעות טענות הגנה  

 
על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך לסגירת התיק, ליווי משפטי של משרד עורכי דין יסייע לכם לפעול מול הוצאה לפועל עם טענות הגנה. טענות הגנה משתנות ממקרה למקרה ותלויות בגורמים אשר הביאו אתכם למצב בו נפתח התיק נגדכם בהוצאה לפועל. עורך דין מקצועי יידע להתאים את טענות ההגנה למקרה שלכם ולבדוק האם יש אפשרות להעלות טענת הגנה מסויימת מבלי לפגוע בתהליך שלכם בסגירת התיק. בין טענות ההגנה ניתן למצוא את הטענות הבאות:חוסר תום לב של הנושה (התובע). הפרת הסכם בין הנושה לביניכם. 

הנושה לא ביצע שום פעולה בתיק במשך תקופה ארוכה ולכן ניתן לדרוש מחיקת חלק מהחוב או ביטולו.בדיקת חובות בהוצאה לפועל דרך דנה יצחק פיקר משרד עו"ד אם החלטתם לקבל ייעוץ וליווי משפטי לבדיקת חובות בהוצאה לפועל ולהתחיל בתהליך לסגירת התיק, אתם מוזמנים לפנות לדנה יצחק פיקר משרד עו"ד המתמחה בדיני המשפט האזרחי וטיפול בתיקי הוצאה לפועל. צוות המשרד, בהנהלתה של עורכת הדין דנה יצחק פיקר, מלווה לקוחות מכל הארץ בתהליכים המורכבים מול הוצאה לפועל במטרה להביא לסגירת התיק בצורה מהירה ויעילה. 
 
לתיאום פגישה עם צוות דנה יצחק פיקר משרד עו"ד, התקשרו עכשיו למשרד דרך מספר הטלפון המופיע באתר! 

תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות