תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

ביטול דמי מזונות
  

בתי המשפט בישראל רואים את טובתם של הילדים בכל הנוגע לדמי מזונות, אך כאשר דמי המזונות מהווים פגיעה כלכלית לצד המשלם ניתן להגיש בקשה לבית המשפט לביטול דמי מזונות או להפחתה שלהם. בכדי שיהיה ניתן לבטל או להפחית את דמי המזונות החודשיים, צריך לבדוק דבר ראשון כיצד סכום דמי המזונות נקבע מראש.
 
כאשר מדובר בהסכם חתום בין שני ההורים, יש להוכיח שינוי נסיבות מהותי המשפיע על יכולת הצד המשלם לעמוד בדמי המזונות בכל חודש. במידה וקביעת סכום דמי המזונות נעשה באמצעות פסק דין, הדרך לבצע שינוי בסכום דמי המזונות או לבטל אותו נוטה להיות מקלה יותר. 
 

הגשת בקשה לביטול או הפחתת דמי מזונות 

 
כאשר אתם ניגשים להגיש בקשה לביטול או הפחתת דמי מזונות, כדאי שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי שיסייע לכם בהגשת הבקשה לבית המשפט. משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה יספק לכם את הכלים המשפטיים להגשת הבקשה בצורה מסודרת ועניינית, על מנת להגדיל את הסיכוי שבית המשפט יאשר לכם את הבקשה.
 

תשלום דמי מזונות בתקופת משבר הקורונה

 
אחת השאלות שעולות בתקופת המשבר הכלכלי בישראל עקב מחלת הקורונה היא - האם משבר הקורונה יכול להוות סיבה לביטול תשלום דמי מזונות? לשאלה זו אין תשובה אחת החלטית, אבל אפשר להגיד בוודאות כי כבר הוגשו בקשות לבתי המשפט בישראל להפחתה או ביטול תשלום דמי המזונות עקב משבר כלכלי הקשור לקורונה. 
 
במקרה זה, הורה יכול לטעון בפני בית המשפט כי בעקבות משבר הקורונה בישראל השכר שלו נפגע, או הוא בעל עסק עצמאי שהעסק שלו נסגר עקב מגבלות הקורונה ובית המשפט יבדוק כל מקרה לגופו. 
 

הגשת תביעה לביטול הסכם גירושין עם עורך דין

 
אם היה שינוי ביכולת ההשתכרות שלכם או ההוצאות שלכם עלו עקב סיבות שלא בשליטתכם, אתם מוזמנים לפנות לדנה יצחק פיקר משרד עו"ד ולקבל ליווי משפטי להגשת בקשה מסודרת לביטול דמי מזונות. בנוסף, באמצעות צוות המשרד תוכלו להגיש תביעה לביטול הסכם גירושין ולנסח את הטענות לבקשה יחד עם עורכי הדין המקצועיים של המשרד. 
 

דנה יצחק פיקר משרד עו"ד מציע ליווי משפטי לביטול דמי מזונות

 
דנה יצחק פיקר משרד עו"ד מתמחה בדיני משפחה ונחשב לאחד המשרדים המובילים כיום בתחום. צוות עורכי הדין של המשרד מסייע ללקוחות בניסוח בקשות לביטול או הפחתה של דמי מזונות ומספק שירות אמין ומקצועי לייצוג משפטי בבתי המשפט לצורך ביטול הסכמים בין זוגות מתגרשים.
 
לפנייה לדנה יצחק פיקר משרד עו"ד, השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס רישום פרטים באתר ונציג המשרד ייצור איתכם קשר בהקדם! 
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות