בקשה לצו ירושה

בקשה לצו ירושה

במידה ואדם הקרוב אליכם נפטר ולא השאיר אחריו צוואה, אתם נדרשים להגיש בקשה לצו ירושה. צו הירושה הוא צו משפטי אשר מרכז בתוכו את כל נושא חלוקת הרכוש, הכסף והנכסים (העיזבון) של הנפטר ויאפשר לכם לקבל את החלק שלכם בעיזבון. היום ניתן להגיש את הבקשה לצו ירושה באופן מקוון עם ליווי של עורך דין אשר יאסוף עבורכם את כל המידע והמסמכים הרלוונטים לתהליך.

צו ירושה כאשר יש מספר יורשים

במידה ויש יותר מיורש אחד לעיזבון של הנפטר, ניתן לקבל ליווי משפטי של עורך דין לדיני משפחה עבור כל היורשים. התהליך הבירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה יכול להימשך בין חודש ל-3 חודשים מרגע הגשת הבקשה. ניתן לעקוב אחר תהליך הבקשה במהלך אותה תקופה.

בקשה לרישום ירושה עם עורך דין

מעוניינים להגיש בקשה לרישום ירושה? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני משפחה. משרד עורך דין מקצועי יספק לכם ליווי מלא לכל התהליך הבירוקרטי להכנת הבקשה ולשלבים המתקדמים בתהליך.

למי לפנות בכדי להגיש בקשה לצו ירושה?

משרד עורכי הדין הטוב ביותר לטיפול בנושאי צווי ירושה, הוא משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר! משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מלווה לקוחות מכל רחבי הארץ בנושאי ירושות וצוואות. הצוות המקצועי של המשרד כולל עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר ועם ניסיון וידע רב בכל הנוגע להוצאת צו ירושה כאשר אין צוואה של בעל העיזבון.

התהליך הבירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה של אגף האפוטרופוס הכללי, יכול להיחסך מכם ובאמצעות ליווי צמוד של עורך דין, תוכלו להגיע לחלוקת הרכוש, הכסף והנכסים של הנפטר בצורה היעילה והמהירה ביותר.

בקשה לצו ירושה בליווי משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר

המשרד מנוהל על-ידי עורכת הדין דנה יצחק פיקר הנחשבת לאחת המקצועיות היום בתחום דיני המשפחה. עורכת הדין דנה יצחק פיקר וצוות המשרד יסייעו לכם בכל תהליך בירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה על מנת שתוכלו לקבל את כל הזכויות הכספיות המגיעות לכם.

ליצירת קשר עם צוות משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של המשרד המופיע באתר!

תחומי עיסוק המשרד

עוד מאמרים

כיצד מתרחש ניכור הורי מצד האם?

כיצד מתרחש ניכור הורי מצד האם?

ניכור הורי מצד האם כיצד מתרחש ניכור הורי מצד האם? בכדי לדעת כיצד מתרחש ניכור הורי מצד האם, תחילה חשוב להבין מהו בכלל ניכור הורי?

איך מונעים ניכור הורי?

איך מונעים ניכור הורי?

איך מונעים ניכור הורי? איך מונעים ניכור הורי? ניכור הורי זוהי תופעה המתרחשת כאשר ילדים להורים גרושים או פרודים מפגינים יחס עוין וחוסר נכונות ליצירת

ייעוץ בחינם

דילוג לתוכן