בקשה לרישום צו ירושה
  

במידה ואדם הקרוב אליכם נפטר ולא השאיר אחריו צוואה, אתם נדרשים להגיש בקשה לרישום צו ירושה. צו הירושה הוא צו משפטי אשר מרכז בתוכו את כל נושא חלוקת הרכוש, הכסף והנכסים (העיזבון) של הנפטר ויאפשר לכם לקבל את החלק שלכם בעיזבון. היום ניתן להגיש את הבקשה לצו ירושה באופן מקוון עם ליווי של עורך דין אשר יאסוף עבורכם את כל המידע והמסמכים הרלוונטים לתהליך. 
 

צו ירושה כאשר יש מספר יורשים 

 
במידה ויש יותר מיורש אחד לעיזבון של הנפטר, ניתן לקבל ליווי משפטי של עורך דין לדיני משפחה עבור כל היורשים. התהליך הבירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה יכול להימשך בין חודש ל-3 חודשים מרגע הגשת הבקשה. ניתן לעקוב אחר תהליך הבקשה במהלך אותה תקופה. 
 

בקשה לרישום ירושה עם עורך דין 

 
מעוניינים להגיש בקשה לרישום ירושה? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני משפחה. משרד עורך דין מקצועי יספק לכם ליווי מלא לכל התהליך הבירוקרטי להכנת הבקשה ולשלבים המתקדמים בתהליך. 
 

למי לפנות בכדי להגיש בקשה לרישום צו ירושה? 

 
משרד עורכי הדין הטוב ביותר לטיפול בנושאי צווי ירושה, הוא משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר! משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מלווה לקוחות מכל רחבי הארץ בנושאי ירושות וצוואות. הצוות המקצועי של המשרד כולל עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר ועם ניסיון וידע רב בכל הנוגע להוצאת צו ירושה כאשר אין צוואה של בעל העיזבון. 
 
התהליך הבירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה של אגף האפוטרופוס הכללי, יכול להיחסך מכם ובאמצעות ליווי צמוד של עורך דין, תוכלו להגיע לחלוקת הרכוש, הכסף והנכסים של הנפטר בצורה היעילה והמהירה ביותר. 
 

בקשה לרישום צו ירושה בליווי משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר

 
המשרד מנוהל על-ידי עורכת הדין דנה יצחק פיקר הנחשבת לאחת המקצועיות היום בתחום דיני המשפחה. עורכת הדין דנה יצחק פיקר וצוות המשרד יסייעו לכם בכל תהליך בירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה על מנת שתוכלו לקבל את כל הזכויות הכספיות המגיעות לכם.
 
ליצירת קשר עם צוות משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של המשרד המופיע באתר! 
 
 

תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות