דמי מזונות בגירושין
  

כמו בכל נושא משפטי הנוגע לגירושים, גם בנושא דמי המזונות אין נוסחא מדוייקת היכולה להתאים לכל זוגות ההורים המחליטים להתגרש. תהליך הגירושים להורים עם ילדים הוא תהליך רגשי וכלכלי עם השלכות על עתידם הן של ההורים והן של הילדים. לכן, כל החלטה המתקבלת בין בני הזוג או על-פי קביעה של בית המשפט, צריכה להיעשות בצורה מושכלת ובהתאם למקרה. דמי מזונות בגירושין יכולים להיקבע על-ידי הסכם חתום בין ההורים או על-ידי פסק דין של בית משפט לדיני משפחה (בית משפט השלום).  
 

ניסוח הסכם גירושים בגישור

 
אם קיבלתם החלטה סופית להיפרד באופן רשמי, בית המשפט ידרוש מכם לגשת לגישור לפני ההגעה לערכאות משפטיות. גישור בתהליך גירושים הוא חשוב ביותר ויכול לפתור בעיות רבות היכולות לעלות עקב יחסים עכורים בין בני הזוג העומדים להתגרש. המטרה של הגישור בתהליך הגירושים היא להגיע להסכמה בנושאים מהותיים המשפיעים על חיי היום יום של ההורים ושל הילדים המשותפים שלהם וגם בנושא דמי מזונות בגירושין.
 
את ניסוח ההסכם יבצע עבורכם עורך דין מקצועי לדיני משפחה בעל התמחות בגישור, בכדי להביא אתכם להסכמות באחד הנושאים החשובים ביותר בתהליך הגירושים והוא - דמי המזונות. את דמי המזונות ניתן לקבוע בניסוח ההסכם לאחר שנלקחו בחשבון כל הפרמטרים הכלכליים של שני ההורים. עורך דין מקצועי לדיני משפחה יידע לכוון אתכם לקביעת דמי המזונות באופן המתאים ביותר למשמורת שלכם על הילדים. 
 

איך קובעים דמי מזונות במשמורת משותפת? 

 
אם אתם מעוניינים במשמורת משותפת, כדאי לדעת שהחלטה זו יכולה להשפיע על סכום דמי המזונות. בכדי שתוכלו להגיע להסכמות עם ההורה השני בנוגע לדמי מזונות, כדאי לכם לפנות לדנה יצחק פיקר משרד עו"ד המתמחה בדיני משפחה ובגישור בגירושין. דנה יצחק פיקר משרד עו"ד יסייע לכם בקביעת דמי מזונות במשמורת משותפת על-פי הסכם שינוסח בתהליך גישור מקצועי וייצג אתכם בערכאות המשפטיות במידה וקביעת דמי מזונות תעבור להחלטת בית המשפט. 
 

קביעת דמי מזונות בגירושין עם דנה יצחק פיקר משרד עו"ד 

 
דנה יצחק פיקר משרד עו"ד הוא אחד מהמשרדים הבולטים היום בתחום דיני המשפחה עם צוות עורכי דין מקצועי ומנוסה. ליצירת קשר עם צוות המשרד, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר. 
 

תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות