.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל


אם יש לכם חוב בהוצאה לפועל, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ויש לכם למי לפנות! מחיקת חובות בהוצאה לפועל היא חלום של כל בעל חוב בישראל אשר יש לו תיק פתוח בהוצאה לפועל. את התהליך לבקשת מחיקת החוב ניתן לבצע בליווי משרד עורכי דין מקצועי המתמחה בדיני המשפט האזרחי. באמצעות ליווי משפטי הולם, ניתן לבדוק מה הם טענות ההגנה שתוכלו להעלות בעת הגשת הבקשה למחיקת החובות שלכם בהוצאה לפועל ולמצוא את פתרונות מיידים לחוב הקיים. 
 

מחיקת חובות הוצאה לפועל (הפטר) לחייב מוגבל 

 
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי חוב בהוצאה לפועל היא הגבלה או הגבלות בחשבון הבנק. הגבלת חשבון הבנק של בעל חוב בהוצאה לפועל מתייחסת למניעת משיכה של  שיקים מחשבון הבנק והגבלה בפתיחת חשבונות בנק בבנקים אחרים. מלבד זאת, חשבון הבנק של בעל החוב יכול להיות גם מעוקל כולל נכסיו ורכושו על-פי התקנות של חוק הוצאה לפועל. 
 

הגשת בקשה למחיקת חובות

 
אם החלטתם להגיש בקשה למחיקת חובות הוצאה לפועל, מומלץ לכם לא להסס ולהתחיל בתהליך באופן מיידי! את הגשת הבקשה כאמור תוכלו לעשות בליווי משרד עורכי דין בתחום הדין האזרחי ולקבל ייעוץ משפטי לניסוח הבקשה ולהתנהלות הבירוקרטית מול הוצאה לפועל. 
 

מחיקת חובות בהליך החדש - תוך 24 שעות! 

 
הליך חדש יחסית אשר נכנס לאחרונה בהוצאה לפועל מנסה לזרז את תהליך מחיקת החובות במידה ויש אפשרות כזו. בכדי לבדוק האם אתם יכולים להתחיל בתהליך טיפול מהיר למחיקת חובות בהוצאה לפועל, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לדנה יצחק פיקר משרד עו"ד. דנה יצחק פיקר משרד עו"ד נחשב לאחד מהמובילים כיום בתחום הדין האזרחי בכלל ובתחום מחיקת חובות לחייבים בהוצאה לפועל בפרט. 
 
את המשרד מנהלת עורכת הדין דנה יצחק פיקר, בעלת תואר ראשון במשפטים עם התמחות בדין האזרחי. עורכת הדין דנה יצחק פיקר וצוות המשרד ישמחו לסייע לכם בתהליך מחיקת החובות להוצאה לפועל בהתאם למקרה שלכם. 
 

טיפול משפטי למחיקת חובות בהוצאה לפועל עם דנה יצחק פיקר משרד עו"ד 

 
לקביעת פגישה עם עורך דין מקצועי ומנוסה ממשרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של המשרד ונציג המשרד יתאם עבורכם פגישה בהקדם.
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות