ניהול תיק גירושין
 


תיק גירושין יכול להיפתח בבית המשפט לדיני משפחה (בית משפט השלום) או בבית הדין הרבני (לבני זוג יהודים). אם החלטתם לפתוח את התיק בבית המשפט לדיני משפחה או בבית הדין הרבני, ליווי משפטי יסייע לכם בניהול תיק גירושין ותוכלו לקבל ייצוג בדיונים בבית המשפט. 
 

ניהול תיק גירושין בהליך משפטי

 
ההליך המשפטי של ניהול תיק גירושין יכול להיות ארוך ומתיש הן בבית הדין הרבני והן בבית הדין לדיני משפחה. מכיוון שישנם נושאים רבים העומדים על הפרק בעת תהליך הגירושין, הפסיקה לגבי נושא מסויים יכולה לקחת זמן ולעבור שלב של בדיקת עובדות, מסמכים וטענות של שני הצדדים. כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג המתגרשים, נכנסים נושאים נוספים לדיונים בבית המשפט הרלוונטיים לעתיד ההורים והילדים כגון ענייני משמורת, סכום התשלום לדמי מזונות והסדרי ראייה. 
 

משמורת ילדים והסדרי ראייה 

 
בני זוג עם ילדים הנמצאים בתהליך גירושין, צריכים לעבור גם את שלב קביעת המשמורת על הילדים ושלב קביעת הסדרי הראייה. ברגע שאין הסכמה בין שני הצדדים וגישור גירושין לא הביא להסכם חתום, בית המשפט לדיני משפחה או בית הדין הרבני יצטרך להתערב בהחלטה לגבי המשמורת על הילדים ולגבי הסדרי הראייה לטובת הילדים.  
 

חלוקת רכוש ותשלום מזונות 

 
בכל תהליך גירושין הנושא הכלכלי צף ועולה בכל דיון בבית המשפט. ישנן מחלוקות רבות אצל בני זוג בתהליך גירושין בכל הנוגע לחלוקת רכוש ותשלום דמי מזונות. ליווי משפטי של עורך דין מומחה לדיני משפחה, יסייע לכם בהכנת כתב התביעה לבית המשפט או לבית הדין הרבני על מנת לפתוח את תיק הגירושין בצורה רשמית. משלב זה, עורך הדין לדיני משפחה ילווה אתכם לאורך כל הדיונים בבית המשפט ויתן לכם ייצוג הולם לטענות שלכם כלפי בן או בת הזוג בתהליך הגירושין שלכם. 
 

ניהול תיק גירושין עם משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר

 
רוצים לקבל ייצוג משפטי מקצועי לניהול תיק גירושין? זה הזמן לפנות למשרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר הכולל עורכי דין מומחים בתחום דיני המשפחה. את משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מנהלת עורכת הדין דנה יצחק פיקר הנחשבת למובילה כיום בליווי וייצוג משפטי של לקוחות בתהליך הגירושין. 
 

תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות