תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

עורך דין ייפוי כח מתמשך


עורך דין ייפוי כח מתמשך
  

ייפוי כוח מתמשך הוא פעולה עם תוקף משפטי אשר מאפשרת לכל אזרח בישראל, מגיל 18 ומעלה, למנות אדם אשר ירשם כמיופה כוח לקבל עבורו החלטות פיננסיות או החלטות פיננסיות והחלטות רפואיות גם יחד. את פעולת החתימה על ייפוי כוח מתמשך ניתן לעשות רק מול עורך דין עם הסמכה ייחודית לטיפול בייפוי כוח מתמשך. עורך דין ייפוי כח מתמשך עובר הכשרה מיוחדת לטפל בנושא רגיש זה, אשר מטרתו לאפשר לחולים עם מחלות פרוגרסיביות או מחלות סופניות לקבל החלטה מקדימה לקבלת עזרה מאדם קרוב ביום שזה ידרש.  
 

כיצד עורכים ייפוי כוח מתמשך? 

 
את ניסוח ייפוי הכוח מבצעים יחד עם עורך דין המוסמך לתהליך זה. לאחר עריכת המסמך, מתבצעת החתימה הרשמית על יפויי הכוח והטופס מועבר לאגף האפטרופוס הכללי להפקדה. חשוב לציין כי האדם הממנה את מיופה הכוח, יכול לבחור מספר מיופיי כוח בעלי הנחיות ברורות במקרה והוא לא יוכל לתפקד בעצמו. ההנחיות נרשמות במסמך בצורה המשפטית המקובלת על מנת שיהיה למסמך תוקף משפטי. 

הפקדת יפויי הכוח אצל אגף האפטרופוס הכללי 
 
את פעולת ההפקדה של טופס ייפויי כוח מתמשך, מבצע עורך הדין המוסמך לכך והוא מעביר את הטופס החתום לאגף האפטרופוס הכללי. אנשי הצוות של אגף האפוטרופוס הכללי אחראים לבדוק את כל המסמכים שהוגשו בנוגע לייפוי הכוח המתמשך ולקבל החלטה האם לאשר את ייפוי הכוח או לדחות את הבקשה של הממנה.  
  

עורך דין ייפוי כוח מתמשך מוסמך לחתימה

 
קבלת החלטה על חתימת ייפוי כוח מתמשך היא לא פשוטה, אך אם קיבלתם אותה כדאי שהתהליך יתבצע עם משרד עורכי דין מקצועי. משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מציע לכם שירות אישי, אמין ומקצועי של עורך דין ייפוי כח מתמשך המוסמך לבצע פעולה משפטית זו.  
 

משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מציע שירותי עורך דין ייפוי כח מתמשך

 
לתיאום פגישה עם צוות משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר לעריכה וחתימה של יפויי כוח מתמשך, השאירו את הפרטים האישיים שלכם, וצוות המשרד יחזור אליכם בהקדם לקביעת המועד לפגישה. שירותי עורך דין ייפוי כוח מתמשך של משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר, הם המקצועיים ביותר שתמצאו! 
 
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות