עורכי דין לדיני משפחה

עורכי דין לדיני משפחה

דיני משפחה כוללים תחומי נושאים הנוגעים כמעט לכל אחד מאזרחי ישראל והם רלוונטיים לפתרון של בעיות שונות הקשורות למוסד הנישואים, לזוגות גרושים, לאלימות במשפחה, לאימוץ ילדים ולנושאים נוספים. נהוג לחשוב שדיני המשפחה עוסקים בעיקר בנושאי גירושין, אך למעשה דיני המשפחה מתייחסים לטווח גדול של נושאים ותתי-נושאים שלאו דווקא קשורים לנושא גירושין או למוסד הנישואים.

אימוץ ילדים ופונדקאות

תחום האימוץ והפונדקאות לא מוכר לכולם, אך חשוב לדעת כי משפחות רבות בישראל פונות למסלול האימוץ או לפונדקאות מסיבות שונות ונושא זה הוא מהותי לחיים שלהן. בכדי שזוג בישראל יתחיל בתהליך אימוץ, הוא יכול לקבל ייעוץ וליווי משפטי לכל שלבי תהליך האימוץ. משרד עורכי דין העוסק בתחום דיני המשפחה, יכול לספק שירות מקצועי לזוגות המעוניינים לאמץ ילד או ילדה בתהליך תקין המוסכם על-פי הרשויות בישראל.

בנוסף לכך, משרד עורכי דין לדיני משפחה יסייע לכם גם בתהליך הפונדקאות בכל שלבי התהליך ועד ללידה המיוחלת ולהבאת הילד או הילדים לישראל.

עורכי דין לענייני גירושין לייצוג בדיונים

אם אתם נמצאים בתהליך גירושין, גם כאן תוכלו לקבל ייעוץ וליווי משפטי של משרד עורכי דין לדיני משפחה. עורכי דין לענייני גירושין ייצגו אתכם בערכאות המשפטיות במידת הצורך ויציגו עבורכם את הטענות שלכם בבית המשפט בצורה הטובה ביותר. בנוסף תוכלו לקבל שירות מקצועי לתהליכי גישור על מנת למצוא פתרונות מוסכמים עם בן או בת הזוג הגרושים ללא הגעה לערכאות משפטיות.

פנייה למשרד עורכי דין מומחה בתהליכי אימוץ ובתהליכי גירושין

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בנושאי גירושין או בנושאי אימוץ ופונדקאות, הגעתם למקום הנכון! משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר מציע לכם שירות אישי ומקצועי לטיפול בתיקי גירושין בבית המשפט ולטיפול בתהליכי אימוץ ופונדקאות. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר יספק לכם ייעוץ משפטי וייצוג בדיונים בבית המשפט במידת הצורך, על מנת שתוכלו לעמוד על הזכויות שלכם בכל נושא הנוגע לדיני משפחה.

עורכי דין לדיני משפחה של משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר

רוצים לקבוע פגישה עם צוות משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר? השאירו את הפרטים האישיים שלכם בדף "צור קשר" באתר ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

עוד מאמרים

עורך דין לענייני גירושין

איך מונעים ניכור הורי?

איך מונעים ניכור הורי? איך מונעים ניכור הורי? ניכור הורי זוהי תופעה המתרחשת כאשר ילדים להורים גרושים או פרודים מפגינים יחס עוין וחוסר נכונות ליצירת

עורך דין לענייני גירושין

איך להתגונן מהאשמה על ניכור הורי

איך להתגונן מהאשמה על ניכור הורי  ניכור הורי היא תופעה ההולכת וגוברת בימים אלו. מדובר במצב בו הורה אחד מסית את הילדים המשותפים כנגד ההורה

ייעוץ בחינם

דילוג לתוכן