.
ההחלטה להתגרש אינה קלה ולכן עורך הדין לגירושין  צריך להיות מומחה לדיני משפחה. חשוב שתהיה לו הבנה מעמיקה בהתנהלותם של בתי הדין הרבניים ובתי המשפט לענייני משפחה, חיייב להיות בקיא כמובן בהליכי החקיקה של גירושין וכתובה, חלוקת רכוש ועוד.  ישנה צורך בהבנה  לעומק את צרכי הלקוח/לקוחות ואת מצבו /ם הרגשי על מנת להתקדם במסלול ברור. המטרה בסופו של דבר צריכה לאפשר לבני הזוג לבנות חיים חדשים לאחר הגירושין ככל הניתן.
 

עורכי דין לענייני גירושין  - זכויות וחובות


 ההחלטה להתגרש אינה קלה ולכן המושג הראשון ששומע זוג עם ההחלטה להתגרש היא דיני גירושין. מונח זה מתייחס למערכת כללים שנו דיניצרה ונאכפת באמצעות מוסדות המדינה המתייחסים לזכויותהם וחובותיהם של בני הזוג בעת סיום הנישואים. למעשה משפחה הם התחום המשפטי העוסק במעמדו האישי של אדם וכל זכויותיו וחובותיו הנובעים ממעמדו המשפטי. לרוב בהתאם להתייכותם הדתית של בני הזוג, אז מהלך סיום הנישואים מתרחש בשני תחומי שיפוט, בית דין למשפחה ובית דין הרבני. החפיפה בין שני תחומים אלו גורמת להתנהלות מסורבלת של ההליכים, מאריך אותם וגורם צער רב לשני בני הזוג. לכן מומלץ לעבור את התהליך עם אדם מוסמך לנושא.
 

המשמעות של עורך דין מגשר


בני זוג שהחליט לסיים את נישואין ומעוניינים להתקדם בצורה תרבותית ככל האפשר באמצעות גישור משפחתי בפרידה יפנה לעו"ד מגשר. תפקיד המגשר הוא לספק את המרחב הבטוח שיאפשר לצדדים שיח פתוח וכנה, על מנת ששני הצדדים ייצאו לא מקופחים.

עו"ד דנה פיקר -יצחק מגשרת ידועה עם ניסיון רב שנים, במהלך הפגישה היא תחתור להגיע לעמק השווה בין בני הזוג וכמובן במקרה של ילדים, לדאוג לחסוך מהם מפחי נפש מיותרים. בני הזוג, גם בפרידה מראים נכונות להשים את טובת הילדים מעל הכל וקובעים את משמורת הילדים, הסדרי הראיה וחלוקת הרכוש ולא להשאיר נושאים אלו להחלטת לבתי המשפט.


דנה יצחק פיקר עו"ד לענייני גירושין ומגשרת מקצועית ומנוסה.

עו"ד יצחק פיקר, בעלת הסמכה לעסוק בתחומי גישור, משפחה וגירושין ומשרד העו"ד למעשה מתגאה במתן שירותים משפטיים איכותיים ומקצועיים בשקיפות מלאה ובעורבות מלאה של הלקוח, בכל שלב ובכל החלטה. המשרד  מתמחה בדיני משפחה ומעמד אישי, חוזים, נדל"ן, נזיקין והוצאה לפועל.  עורך דין המנוסה המתמחה בתחום יכול לגבש אסטרטגיה נכונה ולסייע לכם לבחור את המהלך הכי נכון עבור בני הזוג.
 
 

עורכי דין לענייני גירושין

דיני משפחה
דיני משפחה ומעמד אישי
זוגות חד מיניים
זוגות חד מיניים
הסכמים
הסכמים
יפוי כח מתמשך
יפוי כח מתמשך
צוואות וירושות
צוואות וירושות
הסכם ממון
 
פגישת ייעוץ
השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות