.

עו"ד לענייני גירושין

 
 

מה חשוב להבין לגבי עו"ד לענייני גירושין


עו"ד לענייני גירושין צריך להיות מומחה לדיני משפחה. הוא נדרש להבין את השיטות השונות שנוקטים בהליכי גירושין מול בית הדין הרבני ומול בית המשפט לענייני משפחה. עו"ד לענייני גירושין צריך להכיר את הפסיקה והחקיקה בנושא של גירושין וכתובה, חלוקת רכוש הסכמי ממון ועוד.
 

לגבי גירושין בהסכמה


בתקופה הנוכחית מספר הולך וגדל של זוגות נשואים עם ילדים מתגרשים. על מנת להימנע מסכסוכים קשים כדאי לפנות לשירותי מגשר או עו"ד לטיפול בתיקי גירושין, על מנת לנסות להגיע להסכם גירושין בהסכמה לטובת כל הצדדים. פנייה אל עו"ד לטיפול בתיקי גירושין, כבר בתחילת הדרך יכולה לפתור משברים עוד כשהם קטנים, ללא צורך להגיע לבית המשפט ולדיונים מורכבים ויקרים עבור שני הצדדים ולכל המשמעויות הנלוות לכך עבור הילדים. 
 

להבין את הלקוח


עו"ד לענייני גירושין צריך להבין לעומק את צרכי הלקוח ואת מצבו הרגשי על מנת להתקדם במסלול ברור. המטרה בסופו של דבר צריכה לאפשר לבני הזוג לבנות חיים פרטיים לאחר הגירושין, תוך ששניהם נשארים אחראים לילדים ולוקחים חלק מעשי בחינוכם. תפקיד המגשר או עו"ד לספק את המרחב הבטוח שיאפשר לצדדים שיח פתוח וכנה, על מנת ששני הצדדים ייצאו לא מקופחים לתפיסתם ובמינימום של עוגמת נפש.
 

הסדרי ראייה ומשמורת


במהלך תהליך גירושין צריך בסופו של דבר להסדיר את הסדרי הראייה והמשמורת, מקום המגורים של הצדדים ואופן חלוקת הרכוש ודמי המזונות. בהסכם גירושין בהסכמה ניתן לנהל משא ומתן מקדים עם עו"ד לגירושין, במטרה לקיים הליך גירושין תוך שמירה על כבוד הדדי וחלוקה הגיונית של הרכוש וההוצאות העתידיות על הילדים. לאחר הגעה להסכם עם עו"ד לגירושין, צריך להביא אותו לבית המשפט או בית הדין הרבני על מנת שהוא יאושר מבחינה חוקית והגירושין ייכנסו לתוקף.
 

עו"ד לענייני גירושין ומגשרת מקצועית ומנוסה


אם את או אתה לקראת גירושין ורוצה להתקדם בצורה תרבותית ככל האפשר באמצעות גישור משפחתי בפרידה, כדאי לך להכיר את עורכת דין והמגשרת, דנה יצחק פיקר, בעלת הסמכה לעסוק בתחומי גישור, משפחה וגירושין. משרד עו"ד דנה יצחק פיקר מתגאה במתן שירותים משפטיים איכותיים ומקצועיים בשקיפות מלאה ובעורבות מלאה של הלקוח, בכל שלב ובכל החלטה. המשרד מתמחה בדיני משפחה ומעמד אישי, חוזים, נדל"ן, נזיקין והוצאה לפועל. 
 
תחומי התמחות
דיני משפחה
דיני משפחה ומעמד אישי
זוגות חד מיניים
זוגות חד מיניים
הסכמים
הסכמים
יפוי כח מתמשך
יפוי כח מתמשך
צוואות וירושות
צוואות וירושות
הסכם ממון
 
פגישת ייעוץ
השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות