.

פשיטת רגל הוצאה לפועל
  

אם הכרזתם על פשיטת רגל (חדלות פירעון ושיקום כלכלי) או מתכוונים להכריז על פשיטת רגל, כדאי שתכירו את הזכויות והמגבלות שיושתו עליכם ברגע שייצא צו רשמי של פשיטת הרגל שלכם. בין ההגבלות שיושתו על החייב ניתן למצוא הגבלות על שימוש בכרטיסי אשראי, הגבלות על מעורבות בתאגידים ומגבלות על חשבון הבנק של החייב. במקרים רבים, ברגע שיש חובות ובוצעה הכרזה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הנושים של בעל החוב מגישים בקשה להוצאה לפועל בכדי להחזיר לעצמם את הכספים שהם טוענים כי מגיעים להם. 
 
התנהלות בעל החוב מול הנושים ומול הוצאה לפועל, יכולה להתבצע בליווי משפטי של משרד עורכי דין המתמחה בתחום הדין האזרחי. ליווי משפטי של עורכי דין במצבים של פשיטת רגל הוצאה לפועל, יסייע לכם לעמוד על הזכויות שלכם במטרה להגיע להפחתת החוב או לביטולו לאלתר. 
 

פתיחת תיק בהוצאה לפועל בליווי עורך דין 

 
ההחלטה על פתיחת תיק בהוצאה לפועל היא לא החלטה קלה ויש לה גם השלכות על העתיד שלכם, אך במקרים מסויימים ההחלטה הזו היא מחוייבת המציאות. ניתן לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין בכדי לקבל החלטה מושכלת האם להגיש את הבקשה להוצאה לפועל ובאיזו דרך לעשות את זה. יתכן ובתהליך זה תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם למחיקת החוב שלכם מול הנושה או הנושים. 
 

ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל 

 
בכדי לקבל ייצוג משפטי מקצועי לחייבים בהתנהלות מול הוצאה לפועל, כדאי לכם לפנות לצוות עורכי הדין של משרד עורכי דין דנה יצחק פיקר. צוות המשרד כולל אנשי מקצוע מיומנים עם ידע רב בתחום המשפטי בתהליכים השונים של הוצאה לפועל. משרד עורכי דין דנה יצחק פיקר מלווה את לקוחותיו בצורה יעילה על מנת לעמוד על הזכויות שלהם מול אחד הגופים הקשוחים במדינה הנקרא הוצאה לפועל. 
 

ליווי משפטי בפשיטת רגל הוצאה לפועל עם משרד עורכי דין דנה יצחק פיקר

 
רוצים לקבל עוד פרטים על הליווי המשפטי של משרד עורכי דין דנה יצחק פיקר? זה הזמן להשאיר את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר ונציג המשרד יחזור אליכם עם כל הפרטים על הליווי והייעוץ המשפטי של המשרד בנושאי פשיטת רגל הוצאה לפועל. 
 
 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות