תהליך גישור בפרידה
  

אם החלטתם לפרק את החבילה ולהיפרד, זה הזמן להגיע לגישור בכדי להביא להסכמות בין שני הצדדים. תהליך גישור בפרידה הוא חשוב ביותר וקריטי להמשך החיים של בני הזוג המחליטים להיפרד ולילדים המשותפים שלהם. פרידה בין בני זוג נשואים הוא תהליך לא פשוט שנוגע במגוון תחומים הקשורים ליום יום של שניהם. תהליך הגישור מתבצע בדרך כלל באמצעות סדרת פגישות בה בני הזוג הנפרדים יושבים עם המגשר או המגשרת ומעלים את הנושאים עליהם צריך להגיע להסכם בין שני הצדדים כחלק מתהליך הפרידה. 
 

ניסוח הסכם גירושין בתהליך גישור 

 
בסוף תהליך הגישור, יגיע שלב ניסוח ההסכם והחתימה עליו. על 2 הצדדים חובה לחתום על ההסכם על מנת להסדיר את הנושאים המצויינים בו. לאחר חתימת ההסכם מול עורך דין המבצע את הגישור בין בני הזוג, ההסכם מועבר לבית הדין הרבני או לבית המשפט לדיני משפחה (בית משפט השלום) לאישור סופי. את ניסוח ההסכם מבצע עורך הדין המגשר יחד איתכם ומובא בו כל הנושאים עליהם יש הסכמה. 
 

סדרת פגישות לגישור בגירושין 

 
סיום היחסים בין בני זוג נשואים יכול להיראות אחרת ממה שחשבתם. באמצעות הסכם שהוא כעיקרון טכני, ניתן גם להגיע להסכמות להתנהלות היום יומית של בני הזוג הנפרדים ולהוריד את רף הרגשות והכעסים בין בני הזוג הנמצאים בתוך תהליך הפרידה. באמצעות סדרת פגישות לגישור בגירושין, תוכלו למנוע את הצורך בהתנהלות בדיונים בבית המשפט ולמעשה לקצר את תהליך הפרידה ולמנוע פגיעה נוספת בילדים אשר צריכים להיכנס לשיגרה חדשה וברורה. 
 

תהליך גישור במשפחה לפני הגעה לערכאות משפטיות

 
בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך גישור בפרידה עם מגשר או מגשרת, אתם יכולים לפנות למשרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר המספק שירות גישור מקצועי של עורכי דין בנושאים הנוגעים לדיני משפחה כגון גישור עסקי, גישור להסכמי ממון, גישור משפחתי בנושאי ירושה וצוואות וכמובן גישור בנושאי גירושין. 
 

ליווי וייעוץ משפטי לתהליך גישור בפרידה של משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר

 
צוות משרד עורכי הדין דנה יצחק פיקר, ישמח ללוות אתכם בכל תהליך גישור במשפחה הדרוש לכם על מנת שתגיעו לסיכום בעל-פה ובכתב שיאפשר לכם לפתוח דף חדש בחיים עם שגרה בריאה וטובה לכם ולילדים. 
 

תחומי התמחות

דיני משפחה

דיני משפחה ומעמד אישי

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

הסכמים

הסכמים

יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך

צוואות וירושות

צוואות וירושות

 

פגישת ייעוץ

השאירו פרטיכם לתאום פגישה, בה נוכל לבדוק מהי דרך הפעולה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.
משרד עו"ד דנה יצחק פיקר
ויצמן 42 (בית יתיר) כפר סבא 424716
נחל אלכסנדר 18 צור יצחק 4580800
טל': 074-708-71-22

פקס: 09-9670999
 
דוא"ל:  dana@dyp-adv.co.il
עיצוב גרפי: סטודיו עדנה ריקלין  •  מפת האתר  •  הצהרת נגישות